icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hafıza kartınızı biçimlendirmek zorunda kalabilir ya da bu talimatı yanlışlıkla verebilirsiniz. Elbette bu durumu yaşayan sadece siz değilsiniz. Genellikle biçimlendirilen hafıza kartından veri kurtarma çalışmalarında çok sayıda kişinin hafıza kartını yanlışlıkla biçimlendirdiğini görmekteyiz. Eğer hafıza kartına çok fazla müdahale etmediyseniz yani gelişigüzel uygulamalar ile denemeler yapmadıysanız kurtarılma olasılıkları çok daha yüksek olacaktır. 

Programlar profesyonel bir şekilde kullanıldığında biçimlendirilen hafıza kartından veri kurtarma çalışmalarına hizmet edebilir. Amatörce kullanılan yazılımların başarılı bir sonuç elde etme noktasında pek etkili olmadıklarını da belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca amatörce çeşitli programların kullanılması ve veri kurtarılmaya çalışılması maalesef mevcut verilere ciddi zararlar verebiliyor.

 

Biçimlendirilen Hafıza Kartından Nasıl Veri Kurtarılır?

Hafıza kartlarında son derece önemli olan veriler bulunabilir. Bu nedenle risk almamanızı ve rotanızı her daim akılcı yöntemlere çevirmenizi öneririz. Çünkü gelişigüzel denemeler verilere kalıcı zararlar verebildiği için veri kurtarma programları ile de bu verilerin kurtarılması mümkün olmayabiliyor. Dolayısıyla göz aldığınız riskin büyüklüğünü de bilmeniz gerekiyor. 

Aynı zamanda hafıza kartına da çok ciddi zararlar verebileceklerini belirtmek gerekiyor. Bu yüzden daha profesyonel yöntemlere yönelmeniz gerekir. Veri kurtarma merkezi ile iletişime geçerek son derece makul bir ücret karşılığında biçimlendirilmiş olan hafıza kartından veri kurtarma çalışmasının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Gold Data olarak tüm marka ve modellerde hafıza kartları için veri kurtarma çalışması yapıyoruz.


RASTGELE