icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Dijital dünyada artık tüm veriler dijital ortamda saklanıyor. Ancak pek çok nedene bağlı olarak verilerin depolandığı cihaz ya da sistemlerde veri kayıpları da oluşabiliyor. İşte bu noktada veri kurtarma ekiplerinin yapacakları çalışmalar çok büyük önem taşıyor. Veri kurtarma merkezlerinin kimi zaman çalışmalarını tozdan ve her türlü partikülden arındırılmış olan laboratuvar ortamında yapması da gerekebiliyor. 

Bu durumda en iyi veri kurtarma laboratuvarı hangi merkezde sorusu akıllara geliyor. Elbette veri kurtarma çalışmalarının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için sadece kullanılan laboratuvarın donanımının iyi olması yeterli değil. Aynı zamanda cihaza nasıl bir müdahale yapıldığı ya da hangi tekniklerin tercih edildiği de önemli detaylar arasında yer alıyor. 


GOLD DATA Olarak Size En İyi Hizmeti Sunuyoruz!

Herhangi bir nedenle verilerinize erişimin sıkıntıya girdiği durumlarda bizimle iletişime geçerek sizin için de veri kurtarma çalışması gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Veri kurtarma laboratuvarımız tam donanımlı ve üst düzey teknoloji ile hazırlandı. Clean room olarak adlandırılan laboratuvar ortamında en yeni teknikleri kullanarak veri kurtarma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. 

Her türlü hard disk, USB bellek, PC ve benzeri veri depolama aygıtları / cihazları üzerinde veri kurtarma çalışması yapan deneyimli ekiplerimiz en kısa sürede, en başarılı sonuca ulaşmak için hazır. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmalarından hemen siz de faydalanabilirsiniz.