icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Raid yapıları, bilgisayar diskleri, harici sürücüler, bellek kartları ya da optik cihazlar gibi her türlü cihaz ve aygıt üzerinde yüklü olan verilerde sıkıntılar olabilir. Veri kayıpları virüs bulaşması, mekanik bazı sorunlar, donanım arızaları ya da elektriksel arızalar gibi farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebiliyor. Çoğu zaman kullanıcıların yaptıkları yanlışlıkla sil komutu verilmesi hatası da veri kaybının yaygın nedenleri arasında yer alıyor. 

Bu tür durumlarda verilere, cihazlara ya da aygıtlara zarar vermeden veri kurtarma çalışması yapılması için profesyonel firmalardan destek alınması gerekir. GOLD Data olarak Antalya veri kurtarma firmalarının arasında en aktif şekilde hizmet veren firmayız. Antalya’nın tüm semtlerine ve ilçelerine hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Hem şahıslar hem de firmalar için yaptığımız veri kurtarma çalışmalarından edindiğimiz derin tecrübelerin ışığında sizlere en hızlı ve en etkin hizmeti sunuyoruz. 

Profesyonel teknikler ve özel yazılımlarla hizmet veren Antalya veri kurtarma firması olan firmamız öncelikle veri kaybının nedenini tespit etmek üzere bir analiz çalışması gerçekleştiriyor. Ardından veri kaybının nedeni ortadan kaldırılarak ulaşılamaz durumda olan veriler kurtarılıyor ve yeniden kullanılabilir hale getiriliyor. Tüm bu çalışmalar uzman ekiplerimiz tarafından hızla gerçekleştirildiği için kısa sürede verilere ulaşmak mümkün oluyor.

En yeni teknikleri kullanan ve çözüm odaklı planlamalar ile hızla başarıya ulaşan Antalya veri kurtarma firmaları arasında yer alan GOLD Data olarak sizlere bir maliyet bilgisi de veriyoruz. Sizden gelen onayın ardından veri kurtarma çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Veri kaybı meydana geldiğini anladığınız anda hiçbir girişimde bulunmadan bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Bilinçsiz bir şekilde verilerin kurtarılması amacıyla yapılan çeşitli müdahaleler maalesef ulaşılabilir durumda olan verilerinize erişimi imkansız hale getirebiliyor. 

Aynı zamanda veri kaybı yaşanan cihaz ya da aygıt üzerinde de çeşitli sorunlara neden olabiliyor. Bu nedenle sizlere önerimiz en kısa süre içerisinde bizimle irtibata geçmeniz ve gerekli çalışmayı yapabilmemiz için cihaz ya da aygıtı bize ulaştırmanızdır. Bu sayede derhal analiz çalışması yaparak verilerinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlayabiliriz. Ses, video ve fotoğraf dosyaları için de veri kurtarma hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın!


RASTGELE