icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Telefonlarınızda bulunan çeşitli dosyaları büyük bir özenle muhafaza etmek istersiniz. İçerisinde fotoğraflar, videolar ve birçok belge bulunabilir. Telefon bazında bu verilere ulaşmak oldukça pratiktir. Bu sebepten telefonunuzda bulundurmayı tercih edersiniz. Fakat akıllı telefonlarda yer alan dosyaları olası bir kaza ile kaybedebilmeniz daha doğrusu silebilmeniz ne yazık ki mümkün. Durum böyle olunca tüm bu dosyalar nasıl geri getirilir diye merak edebilirsiniz.
 

Dosyalarınızı geri getirmek için veri kurtarma hizmeti veren firmalardan destek alabilirsiniz. Gold Data olarak, akıllı telefonlarda çeşitli dosya ve veri kurtarma odağında faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm sorulara profesyonel çözümler sunmaktayız. 

Android Cihazdan Silinen Dosyaları Geri Getirme

Günümüz teknolojisi her geçen gün daha da gelişerek çeşitli kolaylıkları beraberinde sunuyor. Bu noktada Android cihazlar önem kazanarak, kullanım oranı büyük oranda artış gösteriyor. Haliyle birçok dosya ve verileri de bu cihazın içerisinde saklıyoruz. Oldukça hızlı, pratik ve teknolojik olan android cihazlar birçok geliştirici seçenekleri de bünyesinde barındırıyor. 

Telefonunuzun fabrika ayarlarına geri döndüğünüzde yani sıfırladığınızda, dosyalarınızın silinmesi olağan bir durumdur. Ya da istemeden bu verileri silebilirsiniz. Böyle bir aksilik ile karşı karşıya kaldığınızda basit adımla çözüme ulaşabilirsiniz. Peki nedir bu adım? Elbette profesyonellerden destek almak.

Telefondan Silinen Fotoğraf ve Videoları Geri Getirme

Telefonunuzda yer alan fotoğraf ve videolar eminiz ki sizin için çok özeldir. Fakat yanlışlıkla silme işleminde bulunarak tüm dosyalarınızı kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Telefonunuzdan silinen dosyalar arasında kurtarmak istediklerinizin tekrar geri dönüşüm sağlaması için firmamıza başvurabilirsiniz. 

Kurtarma işlemi, deneme yanılma yöntemi ile yapılacak kadar basit ve pratik değildir. Alanında uzman kişiler tarafından dosya kurtarma işlemi gerçekleştirilir. Android telefonunuzda yer alan fotoğraf video gibi verileri profesyonel firmalar aracılığı ile geri getirebilirsiniz.

Telefonda silinen dosyaları geri getirme işlemi için internette okuduğunuz ve karşınıza çıkan farklı sitelere yönelmemeniz gerekir. Bu denli kolay olmayacağı bilinciyle yanlış bir adım atmamanız en uygun eylem olacaktır. Şayet bu tip sitelere başvurduğunuzda ve kendi çabanızla böyle bir girişimde bulunduğunuz takdirde cihazınıza zarar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuzdaki fotoğraf ve videoların profesyonel firmalar tarafından dahi geri getirilme ihtimalini yok edebilirsiniz. 

Silinen dosyalarınızı tekrar geri getirmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Üstelik bu konuda gerçekleştirdiğimiz ücretsiz analizlerden faydalanabilirsiniz. Telefon hafızasına kayıtlı olan fotoğraf ve videolarınız silindiği takdirde, firmamız tarafından güvenilirlik ve profesyonellik kapsamında geri getirilmektedir. 

Telefondan Silinen Verileri Kurtarma Firmaları

Android cihazınızdan silinen dosyalarınızı kurtarmak için kendi çabanızı bir tık geride tutmanız gerekmektedir. Yanlış hamlelerde bulunmamak adına işi alanında uzman firmalara bırakmakta fayda vardır. Telefonunuzda yer alan bazı uygulamalar veri kurtarma aracıdır fakat tecrübesi olmayan kişiler buna yönelmemelidir. 

Android veri kurtarma hizmetleri, alanında uzmanlık içeren profesyonellerle çalışmaktadır. İhtiyacınız olan her detaya bu tür firmalardan ulaşabilirsiniz. Gold Data olarak telefonunuzdan silinen tüm dosya ve verileri kurtarma güvencesi ile faaliyet gösteriyoruz. Bünyemizde yer alan işinde uzman kişilerle profesyonellik bazında büyük başarılara imza atıyoruz. Özellikle ihtiyacınız olan telefonda silinen dosyaları geri getirme işlemi, geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yer alıyor. 

Hem güvenilir hem de profesyonel bir firma arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden rotanızı Gold Data’ya çevirebilirsiniz. 

Android Cihazlardan Veri Kurtarma Fiyatları

Telefonunuzda yer alan dosya ve verileriniz aksi bir durum yaşadığında ne yazık ki silinebiliyor. Veri kurtarma işlemleri için tercihte bulunacağınız firmada çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Birinci kriter yukarıda bahsettiğimiz gibi kuşkusuz güvenilir olmalıdır. Bu yüzden firmaların web sitesini detaylı bir şekilde inceleyerek hakkımızda bölümünü ziyaret etmeniz doğru bir hamle olacaktır. 

İkinci kriter ise profesyonelliğidir. Gerçekten firmanın bünyesinde barınan ekibin alanında uzman kişiler bulunduğuna emin olmanız gerekmektedir. Bunu da sayfanın altına yapılan yorumlardan, memnuniyet derecelerinden ve elbette hizmet yelpazesinden anlayabilirsiniz.

En önemli kriterlerin başında “fiyat”unsuru yer almaktadır. Telefonunuzdan silinen verileri geri getirme işlemi için başvurduğunuz firmaların fiyat politikasını hakkında bilgi almanız gerekir. Kendi içinizde kıyaslamalar yaparak en doğru tercihte bulunabilirsiniz.

Gold Data olarak, sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde uygun fiyat stratejisi ile ilerliyoruz. Güvenilirliğin yanı sıra makul rakamlarla ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yanıtlar bulurken, güleryüzlülük odağında hizmet veriyoruz. Android cihazınızdan silinen dosyaları kurtarma işlemi için firmalara büyük rakamlar vermeniz gerekmiyor. Oldukça cüzzi fiyatlarla firmamızdan destek alabilirsiniz. Öncesinde web sitemizden bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilir, sonrasında şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Cihazınıza ve şikayetinize göre ücretsiz analizler yaptıktan sonra çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Eğer telefonunuzdan yanlışlıkla ya da teknik bir arızadan dolayı dosyalarınız silindiyse en ufak bir işlem yapmadan bizlere bildirebilirsiniz.

Veri ve dosya kurtarma işlemlerinde kendi girişimleriniz ne yazık ki yetersiz kalacaktır. İşi daima profesyonellere bırakmak en doğru adımdır. Bu konu her durum için geçerlidir. Alanında uzman kişilerden destek alarak ihtiyaçlarınıza çözüm bulmanız en uygun alternatiftir. Çünkü yanlış bir hamlede bulunduğunuz takdirde verilerinizi tamamen silebilir ve bu olumsuzluk sonucunda üzülebilirsiniz.

Telefonunuzda yer alan fotoğraf- video gibi anıları ve gerekli olan dökümanları zarar görmeden geri getirmek istiyorsanız işin uzmanlarına güvenmelisiniz. Yapacağınız tek hamle, cihazınızda hiçbir işlem yapmadan sayfamızdan bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz olmalıdır. Bu sayede verilerinizi kurtarabilir, anılarınızın ve sizin için önem arz eden belgelerinizin eksiksiz bir şekilde geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.