icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Günümüz teknolojisinde cep telefonlarının yeri çok önemli bir yerde. Özellikle de yüksek hafızaya sahip olmasından dolayı, cep telefonları çoğunlukla veri depolama amacıyla kullanılıyor. Verileri telefonda depolamak onlara kısa sürede ulaşmak ve geniş alan sunmasından dolayı genel anlamda avantaj sağlasa da, göz ardı edilen riskleri de vardır. Bu risklerin en başında gelen tabi ki olası bir veri kaybı yaşanmasıdır. Donanım problemleri, yazılım sorunları ya da yanlışlıkla elin değmesi sonucunda verileri silmek, bilirkişi tarafından müdahale gerektiren ciddi bir durumdur.

Her ne kadar özel video, fotoğraf, ses vb. verileri depolamak için geliştirilen uygulamalar piyasaya sunulsa da, bu uygulamaları kullanan insan sayısı oldukça az. Bu durumda işin en kötü tarafı telefon da veri depolarken oldukça önemli dosyalar, kişi ya da işletmeler için çok önemli belgeler de yok olma riski taşıyor. Bilinçsizce uygulamaya koyulan kurtarma operasyonları, dönüşü olmayan veri kaybı yaşamanıza sebep olabileceğinden, işi bilen ve verilerinizi kurtarma konusunda uzman olan kişilerden yardım almalısınız.

Cep telefonunuzun başına herhangi bir olumsuz durum gelmesi halinde, Gold Data telefonlardan veri kurtarma ve geri yükleme konusunda, uzman ekibiyle beraber titizlikle çalışıyor. Özel geliştirdiği veri kurtarma programı sayesinde, kısa süre içinde android telefonunuzda ki ya da İOS dan kurtarma işlemini sorunsuz tamamlamaktadır.

Veri kurtarma işlemi için firmamız, veri kurtarma programı ve bununla beraber mobile cihaz inceleme araçları ile telefonun içerisinde yer alan hafıza parçalarını, varsa sd kartlarını, telefon içerisinde yer alan tüm verileri, fiziksel uygulamalar ve mantıksal yöntemler sayesinde kurtarmaktadır.

İnternet ortamında, tek bir veri kurtarma programı kullanarak tüm verilerin birden bire geri yüklenebileceği söylense de, telefondan veri kurtarmak özen ve dikkat gerektiren, ayrıca birden fazla aşamaları olan bir işlemdir. Cep telefonunun ekipmanlarına bilinçsiz müdahale ederek ya da virüslü programlar indirerek verileri kurtarmak şöyle dursun, kurtarmaya çalışırken tamamen yok edebilirsiniz.

Öyle ki işin ehli olmayan biri, veri kurtarmak için çeşitli uygulamalar dener ve telefonda daha önceden bozulmuş verilere ulaşırsa, sağlam olan ve kurtarılmayı bekleyen önemli verilerinize de zarar verebilir. Bu nedenle bu konuda risk almak ve kendi başınıza hareket etmek, uzun vadede pişmanlık yaratacaktır.

Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen cihazlarımız, özel ortam da itina ile çalışma sonucu veri kurtarma konusunda başarı elde etmektedir. Sadece fotoğraflar ve videolarınız değil, veri kurtarma işlemi sırasında telefonunuzda yer alan tüm sosyal medya uygulamaları, rehberiniz, silinen mesajlarınız, hafıza kartında yer alan tüm dosyalarınız sorunsuz şekilde kurtarılmaktadır. Sadece android veri kurtarma değil, geniş ürün skalasında birbirinden farklı telefon formatları ve mekanizması da kurtarma işleminde başarı sağlamaktadır.

Cep Telefondan Veri Kurtarma İşlemi Nasıl Uygulanır?

Öte yandan cep telefonunda yer alan önemli veriler tehlikeye girdiğinde, düşünmeden yapılan en küçük işlemler bile hafızanın ya da cihazın yazılım sisteminin kilitlenmesine neden olabilir. Bu gibi durumlar cep telefonunuzda yer alan ve kurtarılma olasılığı olan bilgileri de tamamen ulaşılmaz kılar ve belgeler de okunamaz bir hal alır. O yüzden bu gibi geri dönüşü mümkün olmayan ve hüsran yaratacak konularda risk almak yerine bir uzmandan destek almak, günün sonunda çok şey kazanmanızı sağlayacaktır.

Firmamız sadece mobile cihaz açılmadığında, ekranı kırıldığında ya da darbe aldığında değil, yanlışlıkla veri silme durumunda cep telefonunuzdan kazayla silinen mesajlarınızı ve sd karttan silinen dosyalarınızı da kurtarıyor. Özellikle Sd karttan veri kurtarmaya çalışmak kolay bir işlem gibi dursa da, çoğu zaman yapılan yanlış müdahale verileri sonsuza kadar kaybetmenize yol açabilir.

İnternet ortamında belirtilen verileri geri getirmenize yardımcı olduğu sanılan bilgiler, genelde gerçeği yansıtmadığından dolayı, özel anılarınızı ve datalarınızı da tehlikeye atıyor. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken en doğru hamle, işi bilen bir firma ile iletişime geçmek. Gold Data’ya her türlü teknik destek için ve android veri kurtarma, sd karttan veri kurtarma ve her model de cep telefonundan veri kurtarma işlemi için ulaşabilirsiniz.

Önceliği hep titiz çalışmak ve müşteri memnuniyeti ve olan Gold Data’yı arayarak, sorununuz hakkında destek alabilir ve kargo ile telefonunuzu ya da hafıza kartınızı basit şekilde ulaştırabilir, verilerinize en garanti yöntemle kavuşabilirsiniz.


RASTGELE