icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Gelişen teknoloji ile birlikte sosyal mecralarda bulunan birçok post ve mesajları saklıyoruz. En sık zaman geçirdiğimiz sosyal medya sitesi olan Facebook, fotoğraf ve video paylaşma platformu olmasının dışında messenger özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Fakat olası bir aksilikte mesajları silebilmemiz mümkün oluyor. Yanlışlıkla veya kendi isteğimizle sildiğimiz facebook mesajlarını, üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra tekrar geri getirmeyi isteyebiliyoruz. Bu kapsamda Gold Data olarak facebook silinen mesajları geri getirmek için profesyonel çözüm ortağınız oluyoruz. 

Facebook messenger üzerinden gerçekleştirdiğiniz konuşmaları, yapacağınız yanlış bir hamle ile silebilmeniz mümkündür. Bu noktada mesajlarınızı geri getiremeyeceğiniz endişesine kapılabilirsiniz. Panik yapmadan alanında uzman bir firmadan destek alabilir, mesajlarınızı kurtarabilirsiniz. Firmamız Facebook üzerinden silinmiş mesajları, gerçekleştirdiği analizler ve titiz çalışmalar kapsamında geri getirmektedir.

Sizin için çok kıymetli olan mesajlar ya da bu mesajların içerisinde yer alan şifre gibi önemli bilgiler var ise, silinen mesajları nasıl geri getirebilirim diye çözüm arayışına gidebilirsiniz. Tamamen silindiğini düşündüğünüz mesajlar, arşivlenmiş olarak yedeklenmektedir. Bu aşamada çeşitli kurtarma programlarına yönelmemenizi öneririz. Gerçekleştireceğiniz yanlış bir girişim daha olumsuz sonuçları beraberinde getirebilir. Sildiğiniz mesajlara yeniden erişebilmenizin tek yolu profesyonel firmalarla iletişime geçmeniz olacaktır.

Facebook üzerinden gerçekleştirdiğiniz mesajlaşmalar, içerisinde önemli şifreleri barındırabilir. Sizin için önem teşkil eden bilgilerin silinmesi durumunda facebook mesajlarını geri getirmenin yollarını aramanız kaçınılmazdır. Firmamız, silindiğini düşündüğünüz tüm mesaj ve verileri kurtarma işlemi ile profesyonel bir duruş sergilemektedir.

Facebook Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirebilirim?

Facebook silinen mesajlar geri getirme kapsamında merak ettiğiniz tüm soru işaretlerini gideriyoruz. Eğer kendi girişiminizle mesajlarınızı kurtarmak istiyorsanız öncelikle facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümüne tıklamalısınız. Sonrasında ise facebook bilgilerine git bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. 

İlgili bağlantıya tıklama işleminizden sonra karşınızda https://www.facebook.com/settings?tab=your_facebook_information linki açılacaktır. Karşınıza çıkan sayfada çeşitli maddeler göreceksiniz. Bu noktada bilgilerin kopyasını saklayabilmeniz mümkündür. Hatta Facebook bilgilerini indir kısmına tıklayarak ihtiyacınız olan işleme pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda hareketler dökümü bölümünden bilgi erişimini sağlayabilir, gerekli ayarları yönetebilir hatta değiştirebilirsiniz.

Siz yine de risk almak istemiyorsanız ve bu konuda tecrübeniz olmadığı düşüncesindeyseniz hiçbir girişimde bulunmadan rotanızı Gold Data’ya çevirebilirsiniz. Facebook mesajlarınızı güvenle geri getirebilmek için  titiz çalışmalar gerçekleştiren firmamız çeşitli avantajları beraberinde getiriyor.

Gold Data olarak veri kurtarma kapsamında kusursuz profesyonellikte hizmet sunarken Facebook mesajlarını kurtarma işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik çözüm odaklı yaklaşımımız, firmamızı üstün marka statüsüne ulaştıran değerler arasında yer alıyor.

Facebook mesajlarınızı kurtarma işleminizin güvenilirlikle sağlanmasını istiyorsanız yukarıda verdiğimiz bilgileri adım adım takip edebilirsiniz. Fakat bu adımların her zaman kesin bir sonuç vermeyeceğini de belirtmek isteriz. İşte tam bu noktada sizlere ayrıcalık yaratıyoruz. Ücretsiz Facebook mesajlarını kurtarma hizmetimizle daha fazla arayış içine girmeden sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme Kodları İşe Yarar Mı?

Facebook silinen mesajları nasıl geri getirebilirim diye merak ettiğinizde aklınıza mesajları geri getirme kodları gelebilir. Fakat alanında uzman olmadığınız sürece kod yöntemi ile bir işlem gerçekleştiremeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir.

Facebook silinen mesajları kodlarla geri getirme işlemi yalnızca profesyoneller tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Bu yüzden bulunacağınız girişim ne yazık ki yetersiz kalacaktır. 

Mobil Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Facebook messenger üzerinden gerçekleştirdiğiniz mesajlaşmalar, yanlışlıkla veya isteğiniz doğrultusunda silinebilmektedir. Fakat belli bir zaman sonra bu mesajlara yeniden ihtiyaç duyabilirsiniz. Facebookta silinmiş mesajları mobil üzerinden geri getirmek istiyorsanız uygulama üzerinden yapamayacağınızı bilmenizi isteriz. Sadece masaüstü cihazlardan giriş yaparak ayarlar bölümünden arşivine ulaşabilirsiniz.

Fakat bu noktada çeşitli uğraşlar yerine sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek ücretsiz facebook mesajlarını kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere ulaşmanız yalnızca bir tık uzaklığınızda! Zahmetsizce ve hiçbir bedel ödemeden ücretsiz facebook mesajlarınızı geri getirmek istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Hiçbir işlem ile uğraşmadan pratik bir şekilde Facebook mesajlarınızı geri getirmek istemez misiniz? O halde daha fazla arayışa girmeden rotanızı firmamıza çevirebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güvenilirliğini maksimum düzeyde deneyimleyebilirsiniz.

Silinen Facebook Mesajları Geri Alma

Facebook, en sık kullanılan sosyal mecralardan biridir. Fakat mesajlarında bilgi saklama açısından çok tercih edilmemektedir. Çünkü çok çabuk silinebilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden Facebook mesajlarınız silindiğinde paniğe kapılmanız olağandır. Bu aşamada kurtarma programları ne yazık ki yeterli olmayacaktır. İhtiyacınız olan tek şey Gold Data’nın kusursuz profesyonelliğinde yer almaktadır.

Facebook içerisinde yer alan mesajlarınızı  kurtarmak için masaüstünden gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra istediğiniz sonucu alamadıysanız hemen firmamızın ücretsiz hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hatta hiçbir hamlede bulunmadan bizlere ulaşmanız, sonucu daha net ve garanti kılacaktır. 

Facebook mesajlarını kurtarma gibi çeşitli hizmetler sunarken, %100 memnuniyeti beraberinde getiriyoruz. Facebook verilerini ya da mesajlarını tamamen sildiğinizi  düşünüyorsanız endişeleri zihninizden atarak sadece tek bir tık ile sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu tip işlemler için en güvenilir adrestesiniz!