icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
Artan akıllı telefon ve tablet kullanımı ve bu cihazların artan depolama kapasiteleri sayesinde artık kullanıcılar büyük oranda veriyi ( resim, video vs) telefon ve tabletlerde bulundurmamıza yol açıyor. Maalesef üreticiler özellikle cloud backup ( bulut depolama ) avantajları sunmasına rağmen kullanıcılar bu özelliği kullanmayı pek tercih etmiyor veya kullanamıyor.

Çağrı merkezimize sürekli olarak gelen çağrılarda müşterilerimizin telefon ve tabletlerinde yaşadıkları ( android ve ios ) veri kayıplarından veri kurtarma desteği talebi oldukça artmış durumdadır. Çoğunlukla fabrika ayarlarına döndürülerek sıfırlanan telefon ve tabletler, arızalanan mobil cihazlar, ve yanlışlıkla silinme gibi senaryolar ile başvurular yaşanmaktadır.

Mobil cihazlardan veri kurtarma işlemleri  GOLD DATA tarafından en son teknolojiler kullanılarak hassasiyetle yapılmaktadır. Android, İOS, Windows Mobil vb tüm mobil işletim sistemleri için veri kurtarma desteği verilmektedir. Neler Yapıyoruz :

- Fabrika ayarlarına geri dönmüş  telefon ve tabletlerden veri kurtarma,
- Mobil cihazlardan yanlışlıkla silinmiş veya imha edilmiş dosyaların kurtarılması
- Rehber, sosyal medya uygulamaları ( whatsapp, facebook, telegram vb.) uygulamalardaki görüşme geçmişinin kurtarılması.
- Adli işlemler için analiz ve raporlama
- Telefon lokasyon haritasının çıkarılması. ( Haritalı olarak dolaşım geçmişinin raporlanması)
- Arızalı telefon ve tabletlerden veri kurtarma.
- Hatalı uygulama veya güncelleme sırasında çöken android ve ios cihazların kurtarılması
- Icloud, Itunesi Gdrive gibi cloud(bulut) sistemlerin analizi.

Detaylı bilgi için 444 36 98 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.