icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
Veri kaybı yaşandığı andan itibaren kullanıcıların araştırmaları sırasında belki en çok duyduğu kelime Analiz kelimesidir.

Her vakanın ayrı bir zaman ve süreç gerektirdiği veri kurtarma işlemlerinde özellikle kullanıcıların "Datalarım Kurtarılabilir mi?" , "Maliyeti Nedir" gibi sorularının cevabını bulduğu, esasında Veri Kurtarma Uzmanlarının ise "Veri kurtarma sürecinde ne tür materyaller kullanıcak" ve "Tahmini ne kadar zaman alacak " sorularına cevap bulduğu en basit tabiri ile arıza tespiti diyebiliriz. Fakat çok daha spesifiktir.

Ürününüz laboratuvarımızca teslim alındıktan sonra analize alınır. Veri kurtarma uzmanlarımız vakayı dikkatlice inceler, ürünün veri kurtarma işlemlerine uygun olup olmadığı, yaşanan veri kaybının nedeni, tahmini işlem süresi, kullanılacak teknoloji ve ekipmanlar belirlenir. Bu doğrultuda bir maliyet çıkarılarak detaylı bir analiz sonucu verilir.

Bu işlemler max. 48 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Müşteri bu rapora Express olmadığı sürece herhangi bir ücret ödemez. Aynı zamanda rapor sonucunda çıkan işlem süresi veya maliyetini uygun görmesse herhangi bir sebep bildirmeksizin ürününü iade alabilmektedir. ( Online işlem panelinizde tek bir tık ile iade alınabilmektedir.)

GOLD DATA Ücretsiz Analiz hizmeti olarak adlandırdığı hizmetten, veri kurtarma işlemlerine alınsın veya alınmasın herhangi bir isim altında ücret talep etmez.