icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kurtarma çalışması dendiğinde genellikle akla ilk gelen USB bellekler ya da hard disk çeşitleri oluyor.  Oysa veri kurtarma çalışmaları günümüzde pek çok farklı cihaz ya da aygıt üzerinden yapılabiliyor.   Çünkü bu önemli çalışmalar sadece depolanan verilerin kurtarılması için değil,  sürekli olarak kullanılan ve işlenen verilerin kurtarılması amacıyla da yapılabiliyor. Bu nedenle vSphere veri kurtarma çalışmaları içinde rotanızı firmamıza çevirebilirsiniz.

Sanallaştırma Platformlarında Veri Kurtarma

Hangi cihaz ya da aygıt üzerinde yapılıyor olursa olsun veri kurtarma başlı başına profesyonellik gerektiren bir alandır ve bu alanda amatör girişimlerin çok ciddi sıkıntılar doğurabileceğini herkes tarafından biliniyor olması lazım.  Özellikle söz konusu sanallaştırma platformları olduğunda durum çok daha fazla önem kazanıyor. Dolayısıyla bu konuya çok daha titiz bir şekilde yaklaşılması gerekiyor.

Bulut tabanlı sanallaştırma platformlarında  veri kurtarma çalışmaları bambaşka bir teknik kullanılarak gerçekleştirilmesi gereken özel müdahalelerdir. Sanallaştırma platformlarında kullanılan yazılımların  farklı olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle ayrı bir uzmanlık alanı ve ayrı bir teknikle veri kurtarma çalışmasının yapılması bir anlamda zorunlu hale geliyor da diyebiliriz.

Gold Data Size Bir Tık Kadar Yakın!

Gold Data olarak  her türlü veri kurtarma çalışmasında uzman ekiplerimizle gerekli müdahaleyi yapıyor ve böylelikle yüksek oranda veri kurtarımı sağlayabiliyoruz. Veri kurtarma çalışmalarında profesyonel firmaları tercih etmeniz beraberinde çok daha kısa sürede çalışmanın tamamlanmasını da getirebilir. Bununla birlikte kurtarılan veri oranının daha yüksek olması da  göz ardı edilmemesi gereken son derece önemli unsurlardan biri olarak değerlendirilmelidir.  Sizlere daha detaylı bilgi aktarmamız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak.