icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kurtarma çalışmaları pek çok farklı platform üzerinde yapılabiliyor.  Dijital çağda yaşadığımız bu günlerde veriler onlarca farklı cihaz ve aygıt üzerinde depolanabiliyor ve basit bir sorun bile bu verilere ulaşmayı imkansız hale getirebiliyor. Dolayısıyla  veri kurtarma çalışmasının günümüzde sadece hard diskler ya da bilgisayarlarda değil farklı platformlar için de yapılabildiğini belirtmek gerekir.

VMware veri kurtarma da sunduğumuz hizmetler kapsamında bulunuyor. Özel bir yazılım olan VMware veri kurtarma sana makinelerde altyapıyı uygulamak ve yönetmek için kullanılan  özel yazılım da kimi zaman veri kurtarma çalışmasına ihtiyaç duyabilir.  Uzman ekiplerimiz tarafından sunduğumuz hizmetler kapsamında VMware veri kurtarma  çalışmasının yapılması için de bizimle hemen iletişime geçebilir ve kısa sürede gerekli çalışmanın başlamasını sağlayabilirsiniz.

Veri Kaybından Şüphelendiğinizde Hemen Bizi Arayın!

Başta VMware olmak üzere sanallaştırma sistemlerinde meydana gelen veri kaybı durumunda gelişigüzel müdahalelerden kesinlikle kaçınmanız gerekiyor.  Çünkü büyük müdahaleler kurtulabilecek durumda olan veriler üzerinde yapılacak çalışmalara sekteye uğratabilir ve dolayısıyla verilerin kurtarılması imkansız hale gelebilir. 

Bu nedenle gerekli veri kurtarma çalışmasına yapılması için profesyonel firmalardan yardım almanız en doğru seçenektir. Yapacağınız basit bir müdahale bile verilere çok ciddi zararlar verebilir. Sanallaştırma sistemlerinde meydana gelen veri kaybında uzmanlaşmış olan ekiplerimiz en yeni ve en etkili yazılımları kullanarak gerekli çalışmayı kısa sürede tamamlıyor.  Sizlere daha detaylı bilgi aktarmamız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.