icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Günümüzde verileri artık dijital ortamda muhafaza ediliyor olması veri kurtarma programları ne işe yarar sorusunun da daha sık gündeme gelmesini beraberinde getiriyor. Bilgisayar, hard disk, USB bellek  ve benzeri aygıtları kullanan herkes hayatının çeşitli dönemlerinde veri kurtarma çalışmasına ihtiyaç duyabiliyor. Yanlışlıkla sil komutunun verilmesi,  hard disk ya da USB bellek gibi aygıtların ıslanması,  darbe alması ya da bazı yazılım problemleri veri kurtarma çalışmasına olan ihtiyacı doğuruyor.

Artık fotoğraflardan dokümanlara, resmi belgelerden arşiv kayıtlarına kadar aklınıza gelebilecek olan tüm verilerin dijital ortamda saklandığını unutmamak lazım. Dolayısıyla aslında veri kurtarma programları ne işe yarar  sorusunun yanıtı herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Ancak  son derece kritik olan bazı hususların da olduğunu belirtmek lazım… İnternette veri kurtarma programı dendiğinde karşınıza yüzlerce farklı program çıkabilir. 


Veri Kurtarma Programlarının Tamamına Güvenmeyin!

Elbette bu programların tamamının veri kurtarma çalışmasında başarılı bir sonuç verdiğinden asla söz edilemez. Hatta veri kurtarma ile uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan programlar bile veri kurtarma programı olarak lanse edilebiliyor. Dolayısıyla bu tür programların gelişigüzel yöntemlerle çalıştırılması  çok ciddi sorunları beraberinde getiriyor. Çünkü gelişigüzel müdahaleler kurtarılabilecek durumda olan verilerin kurtarılamaz hale gelmesine sebebiyet verebiliyor.

Bununla birlikte internette veri kurtarma programı olduğu iddia edilen ve bu şekilde lanse edilen programların bilgisayara yüklenmesi ve sonrasında bu program aracılığıyla veri kurtarmaya çalışmak  sadece aygıta değil bilgisayara da çok ciddi zararlar verebiliyor.  Bu şekilde lanse edilen çok sayıda kötü amaçlı yazılım olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle veri kurtarma çalışmasına ihtiyaç duyduğun zaman rotanızı hemen profesyonel firmalara çevirmeniz en doğru seçenek olur.

Gold Data olarak en profesyonel yöntemleri kullanıyor ve veri kurtarma çalışmalarında yüksek oranda başarılar elde ediyoruz. Uzman ekibimizle verdiğimiz veri kurtarma hizmetlerinden  siz de faydalanabilir ve uygun fiyatlar eşliğinde verilerinizin profesyonel yöntemlerle kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Gelişigüzel yöntemlerle hem cihaz ya da aygıtlara hem de verilere daha fazla zarar vermek yerine doğru olan yöntemi tercih edin ve bizimle hemen iletişime geçin.


Sizi Arayalım