icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Ülkemizde çok sayıda firmanın aktif bir şekilde hizmet verdiği kentlerin başında İstanbul geliyor. Dolayısıyla veri kurtarma merkezi İstanbul için son derece önemlidir. Çünkü firmaların pek çok veriyi dijital ortamda sakladıkları ve çeşitli nedenlerle veri kayıplarının meydana gelebildiğini biliyoruz. Bu durumda soruna derhal müdahale edilmesi gerekiyor ve bu noktada da profesyonel veri kurtarma hizmetleri devreye giriyor. 

Firmamız Gold Data veri kurtarma merkezi İstanbul kentinde profesyonel ekibi ile hizmet veriyor. Bu hizmet kapsamında sadece şahıslar için değil, firmalar için de hard disk veri kurtarma ya da HDD veri kurtarma gibi hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Ancak bu hizmetlere gerek duymamak için dijital ortamda firma olarak tüm güvenlik önlemlerinizi almanız gerektiğini de hatırlatalım. 


Firma Bilgilerini Güvenli Ortamda Saklayın!

Günümüzde son derece yaygın bir hale gelen siber saldırılar artık orta ölçekli firmaları da hedef almaya başladı. Dijital ortamda bulunan şirket dokümanları, arşivlenen belgeler gibi her türlü dosyanın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekiyor. Çünkü virüs bulaşması nedeniyle meydana gelen veri kayıplarında kurtarma çalışmasının çok daha detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesi zorunlu oluyor. 

Bu nedenle yapmanız gereken öncelikle her türlü güvenlik önlemini almanızdır. Buna karşın herhangi bir nedenle veri kaybı meydana geldiğinde ise hemen bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel veri kurtarma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere en uygun veri kurtarma fiyatlarını sunuyoruz.