icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Her türlü dosyanın dijital ortamda saklandığı günümüzde pek çok farklı nedenle veri kaybı da meydana gelebiliyor. Elbette veri kaybı yaşanması insanlar için son derece önemli olan bu dosyalardan vazgeçmeleri anlamına gelmiyor. İlerleyen teknoloji sayesinde uygulanan pek çok teknik ile veri kurtarma çalışmaları yapılabiliyor. Üstelik veri kurtarma Mecidiyeköy gibi kentin en merkezi bölgelerinde de sunulan bir hizmettir. 

Profesyonel yöntemler uygulanarak gerçekleştirilen veri kurtarma hizmetleri kapsamında USB bellekler, hafıza kartları, hard diskler, bilgisayarlar ya da kameralar gibi pek çok farklı cihaz ve aygıt üzerinde çalışılabiliyor. Ancak öncesinde veri kaybının neden gerçekleştiğinin belirlenmesi gerekiyor. Bunun için de detaylı bir analiz çalışmasının yapılmasına ihtiyaç duyuluyor.

Veri Kurtarmada Profesyonellik Neden Önemli?

Çünkü veri kaybının neden gerçekleştiğine bağlı olarak yapılacak olan veri kurtarma çalışmasının hangi teknik ile gerçekleştirileceğine karar veriliyor Bu nedenle analiz çalışmasının sanılandan daha önemli olduğunu belirtmek lazım. Bu tür çalışmalarda hatalı müdahale beraberine kurtarılabilecek veri sayısının azalmasını getirebiliyor. Dolayısıyla sadece veri kurtarma çalışması değil, öncesinde gerçekleştirilen analiz çalışmasında da profesyonellik büyük önem taşıyor. 

Gold Data olarak her türlü aygıt ve cihaz üzerinde profesyonel teknikleri ve en yeni teknolojileri kullanarak veri kurtarma çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Tüm marka ve modellerde hizmet sunuyor olduğumuzdan veri kurtarma hizmetlerinde hiç tereddüt etmeden tercihinizi firmamızdan yana kullanabilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. 


RASTGELE