icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Dijital sektörde veri kurtarma çalışmalarına gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Özellikle siber saldırıların artması ile birlikte veri kurtarma Bakırköy gibi büyük kentlerin önemli semtlerinde sıklıkla gerçekleştirilen bir işleme dönüştü. Bu çalışmaların tamamlanması için yüksek rakamlarla ödeme yapmak da gerekmiyor. Artık gayet makul ücretlerle verilerin kurtarılması için profesyonel yardım alınabilir. 

Bilgisayar, hafıza kartı, hard disk, USB bellek ve daha pek çok aygıt üzerinde gerçekleştirilebilen veri kurtarma Bakırköy ya da Bahçelievler gibi semtlerde firmaların da imdadına yetişiyor. Tüm verilerin dijital ortamda saklandığı ve arşivlendiği günümüzde haliyle firmaların da bu tür çalışmalara sıklıkla ihtiyacı olabiliyor. Dolayısıyla profesyonel veri kurtarma merkezleri şahıslar kadar firmalara da hizmet veriyor.

 

Profesyonel Veri Kurtarma Çalışmaları

Peki, bu firmaların çalışmalarından nasıl faydalanılır? Öncelikle herhangi bir nedenle bir veriye ulaşamadığınızı fark ettiğinizde cihaza ya da aygıta gelişigüzel yöntemlerle müdahale etmemeniz lazım. Çünkü bilinçsizce yapılan bu müdahaleler maalesef verilere ulaşmayı çok daha zorlaştırabiliyor ve kurtarılma olasılıklarını da düşürebiliyor. 

Yapmanız gereken derhal bir veri kurtarma merkezi ile irtibata geçmeniz ve kurtarma çalışması yapılacak olan cihaz ya da aygıtı bu firmaya ulaştırmanız olacak. Firma tarafından yapılan analiz çalışması ile verilere neden ulaşılamadığı anlaşılabiliyor. Sonrasında tarafınıza fiyat bilgisi veriliyor. Bu ücreti onaylamanız halinde firma tarafından gerekli olan çalışma kısa sürede tamamlanıyor. Böylece verileriniz yeniden kullanılabilir bir form kazanıyor. 


RASTGELE