icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Çeşitli sektörlerin lider firmalarının bulunduğu İstanbul profesyonel veri kurtarma hizmetlerinden de en sık faydalanan kentlerden biri olma özelliğini taşıyor. Özellikle firmalar için büyük önem taşıyabilen veri kurtarma Bahçelievler gibi çeşitli semtlerde de uygulanabiliyor. Kentin merkezi semtlerinde hayata geçirilen veri kurtarma çalışmalarının kısa sürede tamamlanması ve kısa sürede verilerin sahibine teslim edilmesi de mümkün olabiliyor. 

Artık firmalar için de dijital veri depolama ürünleri sıklıkla kullanıldığından veri kayıpları büyük sıkıntılar doğurabiliyor. Örneğin arşivlenmesi gereken bir belgenin dijital ortamda silinmesi ya da bu veriye ulaşılamaması elbette beraberinde büyük sorunları da getirecektir. Bu durumda veri kurtarma Bahçelievler gibi bulunduğunuz bölgeye en yakın yerde bu çalışmanın kısa zamanda gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Veri Kurtarma Çalışmaları ve Ücretleri

Profesyonel yöntemler, özel yazılımlar ve özel teknikler ile gerçekleştirilen veri kurtarma çalışmaları için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği de merak ediliyor. Ancak bu noktada size net bir fiyat bilgisi vermek son derece yanıltıcı olur. Yapılacak çalışma ve hangi aygıttan ya da cihazdan veri kurtarma çalışmasının yapılacağı gibi unsurlara bağlı olarak ödenmesi gereken ücret de değişebilir. 

Veri kurtarma merkezleri genellikle aygıt ya da cihaz üzerinde bir analiz çalışması gerçekleştirir. Bu analiz çalışması veri kaybının nedenlerini anlamak ve nasıl bir yöntemle veri kurtarma çalışmasının yapılacağına karar vermek için gerçekleştirilir. Yapılan analiz sonrasında size bir fiyat bilgisi verilebilir. 


RASTGELE