icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

İstanbul veri kurtarma hizmetlerinden sıklıkla faydalanan kentler arasında yer alıyor. Çünkü bu kentte hizmet veren firmalar verilerini genellikle dijital ortamda muhafaza ediyor. Ancak sadece elektrik kesintisinin olması dahi veri kaybını beraberinde getirebiliyor. Bu nedenle veri kurtarma Ataşehir ya da Mecidiyeköy gibi kentlerde çok daha fazla ihtiyaç duyulan hizmetler arasında bulunuyor. 

Kentin pek çok bölgesinde veri kurtarma hizmeti almak mümkün olsa da aslında bu hizmetlerde profesyonellik daha fazla önem taşıyor. Çünkü veri kaybı özellikle firmalar için hayati önem taşıyabiliyor. Şirket arşivleri ve kayıtları gibi çeşitli evrakların da dijital ortamda muhafaza edilmesi nedeniyle veri kaybının mutlaka önlenmesi için her türlü önlemi almak gerekiyor. 


Şirketler İçin Veri Kurtarma Çalışmaları

Fakat alınan pek çok önleme karşın yine de çeşitli nedenlere bağlı olarak veri kayıpları meydana gelebildiği için bu durumda da veri kurtarma çalışmalarının gerçekleştirilmesine ihtiyaç duyuluyor. Bu noktada da Gold Data olarak devreye giriyor ve sizlere en hızlı veri kurtarma çalışmalarından faydalanma imkanı sunuyoruz. 

Marka ve model farkı olmaksızın USB, hafıza kartı, bilgisayar, harici hard disk, kamera ve benzeri aygıt ya da cihazlar üzerinde öncelikle analiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu analiz sonrasında nasıl bir veri kurtarma çalışmasının yapılması gerektiğine karar veriyor ve bu çalışmayı kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Ardından verileriniz yeniden kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediliyor. 


RASTGELE