icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
Dünya'da son yıllarda mail yoluyla sisteme bulaşarak dosyaları şifreleyip fidye isteyen yazılımların artması ile Türkiye'de bu saldırılardan nasibini almaya devam ediyor. Son günlerde daha önce Türkcell ve Türk Telekom fatura şeklinde yapılan saldırılar yine türkçe hazırlanan ve kendini Türk Hava Yolları Cargo olarak gösteren bir sahte mail ile yeniden artmış durumdadır. Türk Hava Yolları Cargo gerekli hukuki işlemlerin başlatıldığını vurgulayan Turkish Cargo, müşterilerinin dikkatli olmasını istedi.

Genellikle tarafınıza gönderilen mail içerisinde sizin adınıza gelen kargonun adresinize teslim edilemediği ve bilgilerinizi güncellemeniz gerektiği belirtiliyor. Havayolu ile bana nasıl bir kargo gelmiş olabilir düşüncesiyle kullanıcılar da hemen kargo içeriğini görmek için linke tıklıyor. Bu aşamada bilgisayarınıza virüs dosyası bulaştırılarak bütün dosyalarınız şifreleniyor. Bu sebeple bilmediğiniz kişi ya da kurumlardan gelen mailleri açarken ve içeriğine tıklarken mutlaka daha dikkatli olmalısınız. Eğer bu ve benzeri fidye virüsleri (Cryptolocker & CryptoWall türevler) sisteminize bulaştı ise dosya analiz formunu kullanarak kurtarılmasını talep edebilirsiniz.

Dosya analizi ücretsiz yapılmaktadır. Dosya analizi kapsamında verilerinizin kurtarılıp kurtarılamayacağı incelenmekte ve kurtarma işlemi eğer mümkünse sizden daha sonra ödeme talep edilmektedir. Paranızı dolandırıcılara kaptırmayın, faturalı bir şekilde hizmet veren firmamız GOLD DATA tüm veri kaybı sorunlarınızda yanınızda.

Ücretsiz Dosya Analizi için tıklayınız.
 --> https://www.goldverikurtarma.com/dosya-analiz-talep-formu

Online veri depolama kaynakları yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.