icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bilgisayar kullanıcılarının en sık yaptığı hatanın başında dosyaları yanlışlıkla silmek geliyor. Elbette bu durumda dosya ne kadar önemli olursa olsun paniğe kapılmaya gerek yok. Çünkü son silinen dosyaları kurtarma için geri dönüşüm kutusuna girerek dosyayı yeniden yükleme talimatı vermek yeterli oluyor. Peki, ya dosya geri dönüşüm kutusundan da silinirse? İşte bu durumda da paniğe kapılmanıza gerek yok. 

Çünkü dosyalar geriş dönüşüm kutusunu boşaltmış olsanız dahi tamamıyla silinmiyor. Ancak bu dosyalara yeniden erişebilmeniz için bazı yazılımlardan destek almanız gerekiyor. Bu yazılımlar arasında en çok kullanılanı Recuva oluyor. Aslında basit gibi görünen ancak oldukça kompleks bir yazılım olduğunu belirterek Türkçe dil desteğinin bulunduğu müjdesini de verelim.

 

Profesyonel Sürümü Satın Almanız Gerekiyor

Uygulamanın ücretsiz deneme sürümünün yetenekleri bir hayli sınırlandırılmış durumda olduğundan gerçekten silinen bir dosyayı kurtarmanız için mutlaka profesyonel sürümünü satın almanız gerekiyor. Uygulamayı kurduktan sonra çalıştırmanız durumunda yapmak istediğiniz işlem seçenekleri zaten karşınıza çıkıyor. Bunlar arasından doğru seçimleri yapmanız durumunda işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Bir diğer alternatif de bizimle iletişime geçmeniz ve hızlı bir şekilde silinen dosyayı sizin için kurtarmamızı sağlamanız olacak. Deneyimli ekiplerimiz geri dönüşüm kutusundan da silinmiş olan dosyaların kurtarılması işlemini hızla tamamlıyor. Ayrıca bir programın Premium sürümünü satın almak için ödemeniz gereken ortalama bir ücretten daha makul rakamlar ile karşılıyor olmanız da cabası!