icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98
partner

Yanlışlıkla sildiğiniz Excel dosyası aslında bilgisayarınızdan tamamen silinmiş olmayabilir. Sadece doğru adımları takip ederek siz de kolaylıkla silinmiş Excel dosyasını kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü bilgisayarın sabit diskinde bu dosyalar halen tutuluyor olabilir. Çöp kutusundan da silinmiş olan dosyalarınızı kurtarmak için kullanabileceğiniz programların da olduğunu belirtmek lazım. 

Bu programların deneme sürümünü ücretsiz olarak yükleyebilir ve silinen Excel dosyasını geri getirme işlemini programı kullanarak hızlıca yapabilirsiniz. Aynı zamanda Excel için otomatik kurtarma özelliğini de deneyebilirsiniz. Excel seçeneklerinde Kaydet ayarları içerisinde otomatik kurtarma ayarlarını yapılandırma işlemi gerçekleştirilebilir. Eğer daha önce bu ayarları kullanarak yapılandırma yaptıysanız silinen dosyanıza ulaşmanız daha kolay olabilir.

 

Programla Kurtarılamayan Excel Dosyalarına Nasıl Ulaşılır?  

Bilgisayarda üzerinde çalışılan Excel dosyaları yanlışlıkla sil komutu verilmesi dışında, farklı nedenlerle de silinebiliyor. Virüs ya da abi güç kesintileri gibi pek çok nedene bağlı olarak bu dosyaların silinmesi söz konusu olabilir. Bu durumda kayıp Excel dosyasını kurtarma işleminin daha profesyonel tekniklerle yapılması gerekecektir. Çünkü amatörce yapılan müdahaleler dosyaya ulaşmayı imkansız kılabilir. 

Veri kurtarma merkezleri tarafından gerçekleştirilen profesyonel girişimler silinen ya da bulamadığınız bir dosyaya kısa zamanda ulaşmanızı sağlar. Şayet önemli bir Excel dosyasından söz ediyorsanız mutlaka siz de bu hizmeti almalısınız. GOLD Data olarak tüm bilgisayar marka ve modelleri üzerinde dosya kurtarma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bizi hemen arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. 


Sizi Arayalım