icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

silinmiş dosyaları kurtarmaBazen bilerek, bazen yanlışlıkla bazende iznimiz dışında (sabotaj virüs vs.) dosyalarımızın silindiği ve bunları kurtarmamız gerektiği olabiliyor.

Gerçek şu ki çoğu durumda silinmiş dosyaları kurtarma mümkündür.  Veri kayıplarının çoğu kullanıcının veri kurtarma işlemlerini bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirmeye çalışmasından kaynaklanabilmektedir.

Özellikle internetten elde edilen kulaktan dolma yanlış bilgiler, bilinçsiz ve yanlış  yazılım kullanımı veri kaybının telafisi mümkün olmayan noktalara ulaşmasına sebep olabilmektedir.

Silinmiş dosyaları kurtarma konusunda profesyonel desteğe ihtiyaç duyduğunuzda GOLD DATA uzman kadrosu ve ISO standartlarında laboratuvarı ile başvurabileceğiniz Türkiye'nin en güvenilir Veri Kurtarma Merkezidir.

Çünkü GOLD DATA size peşin olarak dosyalarınızı kurtarmayı  garanti etmez.  Evet, gerçekten de bunu garanti etmez.  Ama size şunları garanti eder.

Laboratuvar Ortamında Gerçek Veri Kurtarma

-  Yaşadığınız veri kaybında Dünya'da mevcut teknolojiler ile veri kurtarma ihtimali var ise GOLD DATA laboratuvarlarında da gerçekleşecektir.

silinmis-verileri-bulma

Çünkü GOLD DATA mühendisleri ve veri kurtarma uzmanları teknoloji ve sektörünü yakından takip eder, güncelliğini hep korur ve geliştirilen her yeni teknolojiye hemen sahip olur. Bu sayede müşterileri için alternatif bir firma gereksinimi duymasına gerek kalmaz.  

Verilerinizi Asla Riske Atmayız

GOLD DATA Laboratuvarlarında yapılan müdahalelerin hiçbirinin hiçbir koşul ve şartta verilere zarar vermez ve riske atılacak hiçbir işlem yapılmaz.

Verilerinizin Gizliliği Birinci Önceliğimiz

Maximum gizliliğin sağlanması garanti edilir. Veri gizliliği sözleşmesi ile kişisel veya kurumsal tüm bilgilerinizin veri kurtarma sürecinde gizliliğinin korunması garanti altına alınır. Özellikle merdiven altı firmalarda yaşanan veri gizliliği ihlallerinin bir çok müşteri için büyük sıkıntılar yarattığı göz önüne alındığında, veri gizliliğinin korunması ve bunun için kullanılan prosedür, ekipmanların gelişmişliği ayrıca firmanın bu bilince sahip olması en az veri kurtarma işlemi kadar önemli bir husus olmaktadır.

Firmanın tamamen kendi imkânları ve laboratuvar olanakları ile faaliyet gösteren bir olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü sektörde birçok veri kurtarma firması aslında kendisi doğrudan müdahale ve bu alanda hizmet vermemesine rağmen (komisyonculuk veya aracılık şeklinde) faaliyet göstermektedir.

kilitlenmis-verileri-bulma

Her Zaman Ulaşılabilir Durumdayız

Ulaşılabilirlik garantisi.  GOLD DATA laboratuvarlarına Türkiye'nin her yerinden ve de KKTC'den  ürün gönderebileceğiniz gibi, gönderdiğiniz ürünlerin takibi için çağrı merkezimizi aradığınızda veya bizzat laboratuvarımızı ziyaret ettiğinizde sizi anlaşılabilir ve doğru bir şekilde bilgilendirecek müşteri temsilcisi ve doğrudan Veri Kurtarma Uzmanınız ile iletişiminiz sürekli olarak sağlanacaktır.  GOLD DATA anlamadığınız bir dilden konuşarak sizi oyalamaya çalışmaz aksine her zaman mümkün olduğunca açıklayıcı olarak süreci şeffaf bir şekilde sizin de katılımınız ile her aşamasını rahatlıkla takip edebileceğiniz şekilde yürütür.

Silinmiş dosya kurtarma ihtiyacı duyduğunuz da  GOLD DATA en doğru tercihiniz olacaktır. Şimdi veri kurtarma desteği almak için hemen veri kurtarma talep formunu doldurabilirsiniz.