icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Sık yaşanan sorunlar beraberinde pek çok farklı sorunu da getirebiliyor. Bunlar arasında yer alan ve dosyalara erişimi de sıkıntıya sokan husus dosyanın raw formatına dönüşmesi oluyor. Bu durumda elbette raw dönüşen hdd kurtarma gibi çözüm odaklı arayışlar söz konusu olabiliyor. Genellikle denenen program ise Acronis Disk Director Home oluyor. Ancak bu programla veri kurtarmak için de bir deneyime sahip olmanız gerekebilir. 

Son dönemde raw dönüşen hdd kurtarma için farklı programlar da hazırlandı. Bu programlar kapsamında başarı elde edebilmek için bilgisayarınızın farklı yazılımları da içeriyor olması gerekebiliyor. Bu nedenle herhangi bir programın bilgisayara kurulumunu gerçekleştirerek verileri kurtarmak zorlaşabiliyor.

 

Raw Formatına Dönüşen Veriyi Kurtarma 

Bu gibi durumlarda daha profesyonel yöntemlerin tercih edilmesinde fayda olacak. Özellikle dosya sizin için önem arz ediyorsa profesyonel veri kurtarma merkezi ile iletişime geçmenizde fayda olur. Çünkü amatörce yapılan müdahalelerin sadece kurtarmak istediğiniz dosyalara değil bilgisayarınıza da zarar verebileceğini unutmayın. Bu riski göz almak yerine çok daha akılcı yöntemleri seçmelisiniz. 

Profesyonel olarak uygulanan veri kurtarma çalışmaları için son derece cüzi bir rakamla ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Ciddi riskleri göze almak yerine gayet kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen veri kurtarma çalışmasının yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı nedenlerle erişemediğiniz verilerin kurtarılması için de Gold Data deneyimlerinden siz de faydalanın!