icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

İletişim ve teknolojik gelişmelerde hızlı ilerlediğimiz şu günlerde hem kullanım rahatlığı sunan birçok cihaz ve uygulama ile tanışırken hem de kötü amaçlı olarak üretilmekte olan yazılımlar ile baş etmeye durumunda kalınıyor. Bilgisayar korunmasında anti virüs programları çözüm sunarken bu program tercihlerinde de kaliteli ve etkili bir tercihe yer açmanız son derece önemlidir. 

Bilgisayara bulaşacak olan virüs sonrasında ise dosyaların geri çağrılması mümkün olmayabilir. Bu neden ile dosyaların kendi başınıza geri çağırmak ve veriş kurtarma işlemine yer vermek yerine konusunda uzman olan kişilerden destek almanız önerilir. Konu ile ilgili herhangi bir bilginiz olmadan gerçekleştireceğiniz çalışmalar verilerin tamamen yok olmasına ve bir daha geri dönüşünün olmamasına sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı da ekibimizde destek alarak verilerinizin durumu ve geri çağrılma hizmet detayları ile ilgili destek alabilirsiniz. Pendik veri kurtarma firmaları arasında yer alan ekibimiz uzman ve deneyimli olup öncelikli olarak müşteri odaklı çalışmalara imza atıyoruz. 

Veri Kurtarma Hizmeti Nasıl Alınır?

Veri kurtarma hizmeti ile ilgili olarak başvurmanız sonrasında çalışma başlatılarak istediğiniz verilerin geri çağrılıp çağrılamayacağı ile ilgili detaylı araştırma yapılır. Bu çalışma sonrasında verilerin geri çağrılması mümkün ise hizmet ile ilgili olarak bilgilendirme yapılarak onayınıza sunulur. Onay vermeniz ile beraber hizmet gerçekleştirilerek verilerinizin güven ile geri çağrılma işlemi tamamlanarak size teslim edilir. 


RASTGELE