icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Satın aldığınız cihazların hafıza kapasitesini arttırmak ve daha fazla veri depolamak için siz de mikro cd kartlar kullanıyor olabilirsiniz. Bu kartlar da çeşitli nedenlerle bağlı olarak bozulabiliyor ve bu durumda veri kurtarma çalışmasının yapılmasına gereksinim olabiliyor. Çoğu zaman okunmayan hafıza kartını kurtarma yönünde bir çalışma yapılmasına ihtiyaç duyuluyor. Çünkü hafıza kartları cihaz tarafından okunmayabiliyor. 

Bu sorun fotoğraf makinalarında, akıllı telefon modellerinde ve daha pek çok cihazda meydana gelebiliyor. Genellikle ilk olarak akla gelen cihazın bozulduğu olsa da aslında micro cd hafıza kartlarında da çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor. Bu durumda okunmayan hafıza kartını kurtarma işlemi için ne yapılması gerektiği konusu gündeme geliyor.
 

Hafıza Kartından Veri Kurtarılır mı? 

Hafıza kartları her ne kadar çok sağlam gibi görünseler de aslında basit sorunlar da bu kartlarda arıza oluşmasına neden olabiliyor. Bu nedenle hafıza kartlarına veri depolarken de bu verilerin mutlaka yedeklenmesi gerektiğini unutmayın. Çünkü tüm veri depolama cihazları ve aygıtları gibi bu küçük aygıtlarda da problemler meydana gelebiliyor. 

Ancak böyle bir sorun yaşadığınızda zaman kaybetmeden bir veri kurtarma merkezi ile iletişime geçmeniz gerekir. Gold Data olarak uyguladığımız profesyonel teknikler sayesinde tüm hafıza kartı marka ve modeller üzerinden veri kurtarma çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.