icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Hard diskler veri depolamak için yüksek hafıza kapasitesi sunmaları nedeniyle en çok tercih edilen aygıtların da başında geliyor. Her ne kadar veri kaybı riskine karşın her türlü donanım ve yazılım bu hard disk modellerine kazandırılıyor olsa da çoğu zaman yapılan basit bir hata dahi hard disk içerisinde bulunan verilerde kayıp olmasına neden olabiliyor. Bu nedenle manevi değeri olan diskten veri kurtarma çalışmaları son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan çalışmaların da başında geliyor. 

Özellikle kaybedilen bir yakının fotoğrafları ya da özenle hazırlanan çeşitli çalışmaların dosyaları gibi özel verilerde meydana gelen kayıplar manevi değeri olan diskten veri kurtarma çalışmalarını çok daha fazla önemli kılabiliyor. Elbette günümüzde ilerleyen teknolojinin de yardımı ile bu tür çalışmalar kolaylıkla yapılabiliyor. 


Hard Diskten Veri Kurtarma Çalışması 

Bu çalışmalar Tahlis gibi özel olarak hazırlanan çeşitli yazılımlar kullanılarak da gerçekleştirilebiliyor. Bu yazılım hem Windosx hem de Mac işletim sistemleri üzerinde çalışan ve Türkçe olması ile ön plana çıkan program olmasıyla dikkat çekiyor. Veri kurtarma merkezleri de bu tür programlardan faydalanabiliyor. 

Aynı zamanda profesyonel olarak veri kurtarma hizmeti sunan firmalar aracılığı ile de bu hizmetten faydalanmak mümkün olabiliyor. Gold Data olarak marka ve model ayrımı yapmaksızın sizin için manevi değeri olan tüm hard diskler için veri kurtarma çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. 


RASTGELE