icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Veri kurtarma profesyonel bir çalışmayı gerektiriyor. Herhangi bir aygıttan ya da cihazdan veri kurtarılabilmesi için onlarca farklı teknik kullanılabiliyor. Bazen clean room denilen temiz odada titiz bir çalışma yapılması gerekirken bazen de özel olarak hazırlanmış olan yazılımların kullanılması zorunlu oluyor. İşte tüm bunlar data kurtarma fiyatları neden değişken sorusunun da yanıtı olabilir. 

Elbette farklı firmalar data kurtarma fiyatları olarak oldukça değişken rakamlar sunabiliyor. Aynı zamanda iki farklı aygıttan veri kurtarma çalışması yapılması için iki farklı fiyattan da söz edilebilir. Firmaların fiyat noktasında bir rakam belirtmeden önce, veri kurtarma çalışması yapılacak olan cihazı ya da aygıtı analiz etmeleri gerekir. Bu analiz çalışması aynı zamanda fiyatta da belirleyici unsurdur. 


Veri Kurtarma Fiyatları Neden Değişken? 

Bu analiz çalışması sonucunda veri kaybına nelerin sebep olduğu belirlenir ve bu doğrultuda veri kurtarma için nasıl bir çalışmanın yapılacağına karar verilir. Bu noktada fiyat belirlemesi de yapılır ve kişiye bu fiyat bilgisi net olarak iletilir. Onay gelmesi halinde gerekli çalışma gerçekleştirilir. Gold Data olarak profesyonel bir fiyatlandırma politikası izliyoruz. 

Veri kurtarma çalışmasından önce gerçekleştirilen analiz için herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Ücretsiz analiz sonrasında fiyat bilgisi veriyor ve minimum fiyatlandırma politikamızı tüm çalışmalarımız için uyguluyoruz. En yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiğimiz veri kurtarma çalışmalarımız kapsamında en başarılı sonuçları elde ettiğimizi de belirtmek isteriz.