icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Bazı görüntü dosyaları çok büyük bir önem taşıyabiliyor.  Kaybettiğiniz birinin son görüntüleri ya da iş hayatı için son derece önemli olan bir toplantı görüntüsü,  düğün ya da nişan töreni görüntüleri gibi özel ve önemli videolar çeşitli sorunlar yaşandığında bozulabiliyor. Video dosyasında bozulma  meydana gelebildiği gibi videoyu sakladığınız cihaz ya da aygıt üzerinde meydana gelen bir sorunda video dosyasına ulaşmanızı engelleyebilir.

Bozuk Video Dosyası Programlarla Düzeltilebilir mi?

Bu durumda paniğe kapılarak gelişigüzel yöntemleri denemeniz  ya da bazı programları kullanarak bozuk olan video dosyasını kurtarmaya çalışmanız  sonuç vermeyecektir. Başarılı bir sonuç almamakla birlikte video dosyasını da çok daha ciddi arızaların oluşmasına da sebebiyet verebilirsiniz. İnternet ortamında  bozuk olan video dosyalarını düzeltme iddia edilen onlarca farklı program ile karşılaşabilirsiniz.

Bu programların güvenilir olup olmadığını bilmiyorsunuz. Hatta virüslü olup olmadığını bile bilmiyorsunuz. Bu nedenle bilgisayarınıza yükleyerek bu programları kullanmanız bilgisayarınıza da geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Bozuk video kurtarma özel olarak yapılması gereken bir veri kurtarma çalışmasıdır. 

Video Dosyası Açılmadığında Ne Yapmalı?

Profesyonel ekipler tarafından özel donanımlar ya da özel yazılımlar kullanılarak gerçekleştirilen bu işlemeyi amatör yöntemlerle halletmeniz elbette mümkün olamaz. Böyle bir yöntem tercih etmek yerinin bizimle iletişime geçebilir  ve ne yapmanız gerektiğini size detaylı bir şekilde aktarmamızı sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri merkezimizi aramanız durumunda yaşadığınız sorundan söz ederek öneri talebinde bulunabilirsiniz.

Bu durumda uzman ekiplerimiz videoyu depoladığınız aygıtı ne şekilde bize ulaştırmanız gerektiği konusunda size ayrıntılı bilgi aktaracaktır.  Bu bilgileri dikkate alarak zaman kaybetmeden video dosyasının bulunduğu herhangi bir cihazı ya da aygıtı bize ulaştırabilirsiniz. Böylelikle özel bir veri kurtarma çalışmasının yapılması mümkün olacaktır.