icon
Türkiye'nin Her Yerinden 444 36 98

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ve verilerin depolanma ihtiyacının da her geçen gün artması, önemli belgeleri güvenli depolama alanlarında saklamayı da önemli kılıyor. Güvenli depolama sürücülerinde muhafaza edilmeyen tüm belgeler, dosyalar, fotoğraf ve videolar sonsuza kadar yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

Bu noktada hard diskten, bilgisayardan, telefondan, tablet gibi gündelik yaşamda sık kullanılan ve önem verilen tüm belgeler için ister istemez depolama görevi gören cihazlardan yanlışlıkla ve kazayla verileri yok etme ihtimali oluyor. Dolayısıyla acil veri kurtarma işlemi çok hızlı gerçekleştirilmediği takdirde, anılara ve belgelere tekrar ulaşmak mümkün olmuyor.

Gold Data, acil veri kurtarma konusunda kendini geliştirmek için, her gün çalışmalarına yenisi ekleyen profesyonel bir veri kurtarma firmasıdır. Ani düşme sonucu bilgisayarlarda oluşan disk arızası, içindeki verilerin kurtarılması Gold Data sayesinde mümkün. Yere düşen hard disk sonucu önemli verilerin yok olması, günümüzde karşılaşılan en büyük sorunlar arasında yer alıyor. Hard disk içinde geçmişten gelen fotoğraf ve videolar, önemli iş belgeleri, manevi değeri yüksek belgeler olabilmektedir. Diskin içinde yer alan dosyaların formatlama, yanlışlıkla silme, suya düşme, çarpma, elektrik kesintisi ya da hard diskin bulunduğu ortamının aşırı nemli ve tozlu olması içinde bulunan verilerin riske girmesine sebep olabiliyor.

Tüm bunlar göz önüne alındığında, bu tarz kazalara maruz kalmış hard disk, bilgisayar, telefon, tablet gibi depolama sürücülerinin vakit kaybetmeden veri kurtarma firmalarına ulaştırılması gerekmektedir.

Acil Veri Kurtarma İçin Gold Data

Acil veri kurtarma işlemi denildiğinde, firma seçimi de en az yanlış müdahale kadar verileri riske atan faktörler arasında yer almaktadır. Suya düşen, yere düşen ya da kırılan hard diske ilk andan yanlış uygulamalarla müdahalede bulunmak, verileri sonsuza kadar kaybetmenize neden olabilir.

Bu sebeple işin ehli, acil veri kurtarma işleminde profesyonel olan bir veri kurtarma firmasından yardım almalısınız. Sadece uygun fiyatlı diye bilinmeyen, işi baştan savma yapan veri kurtarma firmalarına başvurmak demek, değer verdiğiniz belge ve dosyaları riske atmak demek olduğundan böyle bir hataya düşmenizi tavsiye etmiyoruz.

Gold Data’ya uzak bir şehirde ikamet ediyor olsanız bile, acil veri kurtarma işlemi için cihazınıza fazla dokunmadan hemen yavaşça paketleyip kargoya verebilir, kısa sürede elimize ulaştırabilirsiniz. Firmamız veri kurtarma işleminde oldukça uzman ekibiyle, hassas el aletleriyle ve tozdan tamamen arındırılmış odalar aracılığıyla verilerinizi kurtarıyor. Son derece titizlikle çalışan Gold Data ekibi, acil veri kurtarma konusunda rakiplerini geride bırakmayı başarmış bir firmadır. Önem verdiğiniz belgelerinizi, fotoğraf ve videolarınızı güvenilir ellere teslim etmeniz en doğru seçim olacaktır. Sizin değer verdiğiniz bu belgeleri, son derece ihtimam göstererek kurtarıyoruz ve kısa sürede teslim ediyoruz.

Ayrıca tüm bu kurtarma işlemini gerçekleştirirken, cihazınızda bulunan belgelerin önem derecesi bizim için bir şey ifade etmiyor. Sizin için çok değerli belgeler cihazın içinde bulunuyor olsa da standart fiyatlandırmalarla işlemleri gerçekleştiriyoruz. Gold Data olarak disk ile birlikte çalışma sürdüren tüm cihazlara veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Diskin içindeki belgeleri yanlışlıkla silme, biçimlendirme, format atma, diskin yere düşmesi, ışığı yanıp sönen bilgisayarın diski tanımlayamaması, dosya ve data kurtarma ve fiziksel sorundan kaynaklı tüm diskleri onarıyoruz ve verilerinizi yüksek başarı oranlarıyla kurtarıp teslim ediyoruz. Gold Data olarak Türkiye’nin en güvenilir veri kurtarma merkeziyiz ve müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam ediyoruz. Acil veri kurtarma işlemi için başka firmalarda zaman ve nakit kaybetmenize gerek yok. Veri kurtarma talep formunu doldurup, cihazı uygun şekilde paketleyin. Ardından en yakın kargo şirketiyle elimize ulaştırın. Gerisini Golda Data tecrübesine bırakın.


RASTGELE